Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Słodycze

Czy wiedziałeś, że głównym składnikiem włoskiego śniadania są zazwyczaj ciastka? Wyśmienite włoskie słodycze to produkty, które uwielbiają nie tylko Włosi, ale też mieszkańcy najdalszych zakątków świata. Między innymi właśnie cantuccini plasują się na podium rankingu na najpopularniejszy rodzaj ciasteczek na świecie. Te i wiele innych włoskich słodyczy są nie tylko doskonałym dodatkiem do ulubionej włoskiej kawy, ale także świetnym sposobem na to, by zaskoczyć swoich gości wyjątkowym poczęstunkiem prosto ze słonecznej Italii. Daj się skusić tradycyjnym włoskim ciastkom, cukierkom i czekoladom – sprawdź, co mamy do zaoferowania w tej kategorii naszego sklepu!

Oryginalne włoskie słodycze w sklepie Boscaro

W ofercie delikatesów Boscaro posiadamy zarówno tradycyjne, jak i starannie wyselekcjonowane włoskie słodycze. To, co łączy wszystkie produkty to najwyższa jakość oraz wyjątkowy, autentyczny smak.

Włoskie słodycze – prawdziwa uczta dla podniebienia

Tak przygotowana, obszerna i zróżnicowana pod wieloma względami gama włoskich słodyczy od renomowanych producentów sprawia, że z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz znajdzie coś dla siebie. Oferujemy m.in.:
  • ciasteczka, w tym wyśmienite amaretti, znane cantuccini czy też wypełnione pysznym nadzieniem bocconcini,
  • cukierki, w tym praliny w różnych wydaniach, żelki czy landrynki,
  • czekolady mleczne, gorzkie, z orzechami, z nadzieniem i sławną gjanduję,
  • przekąski.