Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Biografia

Massimiliano urodził się we Włoszech, ale w 1998 roku podjął odważną decyzję i przeniósł się do Polski. Ten krok oznaczał początek niesamowitej przygody, która doprowadziła do stworzenia imperium gastronomicznego.

Przygoda w restauracji

W 2015 roku Massimiliano otworzył swoją pierwszą restaurację „Semolino” w Warszawie. Jego pasja do autentycznej kuchni włoskiej i dbałość o szczegóły szybko uczyniły Semolino miejscem docelowym dla miłośników dobrej kuchni. Jego oddanie wysokiej jakości jedzeniu i doskonałej obsłudze przyczyniły się do natychmiastowego sukcesu restauracji.

Innowacje podczas pandemii

W 2021 roku, gdy pandemia COVID-19 mocno uderzyła w branżę restauracyjną, Massimiliano ponownie udowodnił swoją zdolność do adaptacji i innowacji. W czasie, gdy restauracje były zmuszone do czasowego zamknięcia, wykorzystał okazję i otworzył włoski sklep spożywczy „Boscaro” w Warszawie. Sklep stał się miejscem docelowym dla miłośników kuchni włoskiej, oferując szeroki wybór autentycznych produktów bezpośrednio importowanych z Włoch.

Dziedzictwo i wpływ

Historia Massimiliano Boscaro to przykład determinacji, pasji i ducha przedsiębiorczości. Jego wkład w promocję kuchni włoskiej w Polsce jest znaczący, a zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami i możliwościami uczyniła jego przedsięwzięcie trwałym sukcesem.