Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Włoska mąka

Co jest niezbędne do przyrządzenia idealnego ciasta na pizzę, wyśmienitego, świeżego makaronu, własnego pieczywa czy wyjątkowych ciast i ciasteczek? Oczywiście mąka i to nie byle jaka, bo oryginalna włoska mąka. Tylko dzięki niej będziesz w stanie w pełni odtworzyć smak i konsystencję włoskich potraw. Dlaczego?

Otóż, włoska mąka znacznie różni się od tej polskiej. Zboża uprawiane we Włoszech mają zupełnie inne warunki wzrostu m.in. odmienną temperaturę i wilgotność. Efektem tego są różnice w ich jakości i właściwościach. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz najwyższej jakości włoskie mąki od cenionych producentów, takich jak Caputo czy Il Molino Chiavazza. W tak skomponowanym menu swoje miejsce znalazły m.in.:

  • mąka pszenna w różnych odmianach, w tym mąka do pizzy i semolina – doskonała do makaronów
  • mąka wieloziarnista
  • mąka bezglutenowa, w tym kukurydziana, ryżowa czy kasztanowa

Oryginalna włoska mąka w delikatesach Boscaro

Jeśli szukasz starannie wyselekcjonowanych składników do swojej kuchni, takich jak włoska mąka – zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

W delikatesach Boscaro przygotowaliśmy różne rodzaje włoskich mąk, które wykorzystasz do przeróżnych włoskich wypieków, nie tylko tych słonych, ale i słodkich. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz najwyższej jakości włoskie mąki od cenionych producentów, takich jak Caputo czy Il Molino Chiavazza.