Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Włoska czekolada

Oryginalna włoska czekolada to prawdziwa uczta dla podniebienia. I nic w tym dziwnego, bowiem każda jej tabliczka powstaje z ogromną pasją i niezwykłą precyzją, w oparciu o tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Podobnie jak innego rodzaju słodycze, tak też włoska czekolada swój intensywny, niepowtarzalny smak zawdzięcza nie tylko pieczołowitej obróbce, lecz przede wszystkim starannie wyselekcjonowanym składnikom, w tym przypadku – najwyższej jakości ziarnom kakaowca.

Włoska czekolada

W delikatesach Boscaro oferujemy prawdziwe produkty włoskie, wśród których swoje miejsce znalazła także włoska czekolada – idealny dodatek podczas przerwy na kawę i doskonały pomysł na zaskakujący poczęstunek dla najbliższych – rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Wyśmienita włoska czekolada w delikatesach Boscaro

Przygotowane przez nas słodkości pochodzą wyłącznie od renomowanych włoskich marek, takich jak między innymi Novi. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszym menu wyjątkowe włoskie czekolady – mleczne, gorzkie, z orzechami, z nadzieniem, czy też sławna gjanduja z Piemontu – zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień – możesz skorzystać z opcji odbioru własnego w naszym stacjonarnym sklepiku na warszawskim Mokotowie. Daj się skusić także innym włoskim słodyczom, które znalazły swoje miejsce w naszych delikatesach. Oferujemy m.in. pyszne ciasteczka i cukierki w przeróżnych smakach i wydaniach. Życzymy udanych zakupów!