Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Oliwy włoskie

Włoska oliwa z oliwek jest produktem o statusie doskonałego. Ciężko doszukać się produktu o właściwościach podobnych do oliwy, dzięki czemu stała się ona niezastąpionym składnikiem w kuchni. Wykorzystanie tu włoskiej oliwy jest niemal nieograniczone. Dodawana do przeróżnych dań stanowi nie tylko idealne ich uzupełnienie, ale też jest cennym źródłem witamin, antyoksydantów i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wybierz jedną lub kilka dostępnych w naszych delikatesach i ciesz się wyjątkowymi walorami smakowymi i wartościami odżywczymi. W ofercie delikatesów mamy produkty o różnych pojemnościach, począwszy od niewielkich buteleczek 100ml, aż po opakowania 5l. Wśród tak przygotowanej oferty znaleźć można m.in.:

  • najlepsze z najlepszych włoskie oliwy extra vergine
  • oliwy filtrowane i niefiltrowane
  • oliwy z oliwek aromatyzowane, w tym z bazylią, rozmarynem, czosnkiem, truflowe czy też paprykowe

Oryginalna włoska oliwa w sklepie Boscaro

sklepie Boscaro posiadamy szeroką gamę produktów prosto z Włoch, wśród których swoje miejsce znalazła także starannie wyselekcjonowana, najwyższej jakości włoska oliwa. Proponujemy obszerną i zróżnicowaną gamę oliwy z oliwek od sprawdzonych włoskich producentów zajmujących się jej produkcją od pokoleń.  

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień – z możliwością odbioru w delikatesach na warszawskim Mokotowie. Obok włoskiej oliwy w ofercie sklepu posiadamy także różnego rodzaju octy balsamiczne o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Życzymy udanych zakupów!