Boscaro

Delikatesy włoskie premium

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00

Sobota
08:00 – 18:00

Niedziela
Nieczynne

Sery
włoskie

Sery włoskie to produkty, które uwielbiają nie tylko Włosi, ale też mieszkańcy całego świata. I nic w tym dziwnego, bowiem jest w czym wybierać. Słoneczna Italia to królestwo serów – produkuje się je na terenie całego kraju, przez co obecnie wyróżnić można ponad 600 ich gatunków. Jeśli masz ochotę na prawdziwy ser włoski – zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nasz sklep asortymentem.

W delikatesach Boscaro oferujemy szeroką ofertę serów włoskich, które sprawdzą się nie tylko jako dodatek do dań z makaronem, kremowego risotto czy świeżej sałatki. Wykorzystasz je także jako szybką i pyszną przekąskę tworząc np. zachwycającą deskę serów.

Sery włoskie w sklepie Boscaro

Menu naszego sklepu obfituje we włoskie sery najwyższej jakości, pochodzące od lokalnych producentów zajmujących się ich produkcją od pokoleń. Produkcja zgodnie z tradycją, pieczołowitość i staranność, a dodatkowo wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawiają, że każdy produkt charakteryzuje się niepowtarzalnym dla swojego rodzaju smakiem i aromatem.

Wyśmienite świeże sery włoskie

sklepie, obok aromatycznych i pysznych włoskich serów, oferujemy także doskonałe ich uzupełnienie, czyli różnego rodzaju przetwory owocowe i kremy oraz najlepsze wędliny. Wszystkich zainteresowanych smakoszy zapraszamy do składania zamówień – możesz skorzystać z opcji dostawy do domu lub odbioru własnego w naszych stacjonarnych delikatesach na warszawskim Mokotowie. Gwarantujemy maksymalną świeżość wszystkich produktów oraz opakowania.

Życzymy udanych zakupów i wyśmienitej włoskiej uczty!